Jak wyceniamy zlecenie? 

 
Pierwszy raz organizujesz wydarzenie, które wymaga współpracy z pracownią dekoratorską? Nie orientujesz się jakie mogą być koszta takiej usługi? Wypełnij nasz poniższy formularz, a otrzymasz swoją indywidualną ofertę dekoratorską. Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące, zajmuje zaledwie 5 min, jest proste i niezwykle przyjemne! ; )

 

Dekoracja sali weselnej szarymi obrusami i złotymi elementami.

ZAPYTANIE OFERTOWE

  PODSTAWOWE INFORMACJE

  INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZYJĘCIA / WYDARZENIA

  WYBIERZ ELEMENTY DEKORACJI STOŁÓW, NAWET JEŻELI NIE SĄ TO PEWNE ELEMENTY!*

  WYBIERZ INNE INTERESUJĄCE CIĘ DEKORACJE. JEŻELI NA TYM ETAPIE NIE JESTEŚ W STANIE OKREŚLIĆ SIĘ, POMIŃ TEN KROK.

  WYBIERZ PUNKTY FLORYSTYCZNE, KTÓRE PLANUJESZ NA SWOIM PRZYJĘCIU*

  FLORYSTYKA NA STOŁACH. ZAZNACZ CECHY WYGLĄDU WYMARZONYCH KOMPOZYCJI*

  INFORMACJE DOTYCZĄCE CEREMONII ŚLUBNEJ

  WYBIERZ INTERESUJĄCE CIĘ ELEMENTY DEKORACJI ŚLUBU. DOTYCZY ZARÓWNO ŚLUBU KOŚCIELNEGO JAK I CYWILNEGO/HUMENISTYCZNEGO

  DODATKOWE INFORMACJE

  Możesz załączyć tutaj kilka zdjęć inspiracji, lub w polu poniżej wklej linki do swoich inspiracji. (1 plik max. 1MB) Szczególnie wyślij zdjęcia kompozycji kwiatowych, dekoracji stołów, bukietu ślubnego itp.

  slub-w-plenerze-bridevibes

  Chcielibyśmy, żeby to było takie proste

  Każdy Klient ma inne potrzeby dlatego otrzymuje od nas indywidualną ofertę dekoratorską. Wycena zależy od takich czynników jak termin przyjęcia, ilość gości, miejsce realizacji, styl uroczystości, ilość i rodzaj elementów dekoratorskich. Bardzo istotne są takie informacje jak wielkość kompozycji kwiatowych czy rodzaj użytych kwiatów. Do sporządzenia wyceny potrzebujemy informacji czy chcesz skorzystać z dodatkowych pozycji z naszej oferty, np. dekoracja ceremonii w plenerze, aranżacja strefy chillout, dekoracja światłem sali weselnej, koordynacja dnia ślubu, przygotowanie poprawin i wiele innych. Im więcej szczegółów otrzymamy tym ofera będzie bardziej doprecyzowana. 

  Spotkanie z dekoratorem

  Najlepszym rozwiązaniem jest niezobowiązujące spotkanie, podczas którego poznamy Twoje potrzeby, zapytamy o wszystkie szczegóły jakie potrzebujemy do wstępnej wyceny.

  Indywidualna oferta usług dekoratorskich 

  Ofertę którą dla Ciebie przygotujemy możesz modyfikować według swojego uznania. Jesteśmy w stanie dopasować dekoracje do posiadanego budżetu.  Jednak kierujemy się wyłącznie jedną zasadą przy współpracy – zasada minimalnego budżetu w wysokości 8000,00 zł brutto – przy takim minimalnym budżecie jesteśmy w stanie podjąć się wykonania dla Was kompleksowej usługi dekoratorskiej. Nasze usługi świadczymy na bardzo wysokim poziomie, co potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych Klientów. Zapraszamy również Ciebie do tego wspaniałego grona 🙂 

  Przejdź na stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami i upewnij się, że jesteśmy dla Ciebie! 🙂 

  FAQ!

  Jak będzie wyglądać wstępna oferta, którą otrzymasz?

  Nasza oferta składa się z 3 tabel, które po zsumowaniu wykazują cenę końcową.  W pierwszej tabeli znajduje się wykaz elementów dekoratorskich do wynajęcia, druga pozycja to szeroko objęta florystyka, trzecia pozycja to koszta logistyczne. Każdy element wyceniamy osobno, dzięki czemu będziecie mogli swobodnie zadecydować, które dekoracje chcecie wykorzystać na swoim przyjęciu, czy chcecie zmienić ich ilość lub też rodzaj. Oferta jest transparentna i bardzo szczegółowa! Nie oznacza to jednak, że jest ostateczna. Wstępna oferta, jak nazwa wskazuje jest naszą propozycją. Decyzyjność jest po Waszej stronie 🙂 

  PRZYKŁADOWE REALIZACJE