Dzień kobiet pełną parą! Brunch w spódnicy!

Brunch w spódnicy!

Brunch w spódnicy to wydarzenie dla przedsiębiorczych kobiet, które jest cyklicznie organizowane na Śląsku. Każda edycja odbywa się w pięknym, designerskim miejscu i zrzesza kobiety, które prowadzą swoje biznesy, pasje, kreatywności. Z racji tego, że nasza firma wspiera takie inicjatywy, bardzo chętnie uczestniczyliśmy niemalże całym zespołem w organizacji i przygotowaniach.

Organizatorkom – Alisie oraz Angelice bardzo zależało na tym, by wydarzenie przyciągało również piękną aranżacją przestrzeni, aby uczestniczki mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i wspominać spotkanie z uśmiechem na twarzy. Postanowiliśmy więc przygotować dekorację stołów oraz ściankę w klimatach nowoczesnej egzotyki. Co przez to rozumiemy? Obejrzycie przepiękne zdjęcia autorstwa Marzeny Szaflik!

Marzenę znajdziecie również na Fcebooku – www.facebook.com/fotografia.marzenaszaflik/

Dekoracja eventu – ciekawa aranżacja stołu to podstawa!

Głównym punktem dekoratorskim była egzotyczna ścianka z ledowym podświetleniem. Ścianka ta miała swoją premierę podczas wydarzenia. Z radością obserwowaliśmy to jakim cieszy się zainteresowaniem : ) Już teraz dostępna jest w naszej wypożyczalni dekoracji w dwóch rozmiarach!

Z racji tego, że “Brunch w spódnicy|” odbywał się we wnętrzach restauracji Browar Przystań w Parku Śląskim, które same w sobie są bardzo strojne i przyciągające wzrok – chcieliśmy wyłącznie podkreślić ich urok, niż całkowicie zmieniać stylistykę. Łącząc urok wnętrz z klimatem nowoczesnej egoztyczjośći oraz charakterem wydarzenia postawiliśmy na dekorację stołów w nie typowiej kolorystyce. Czarne obrusy, różowo-złote podtalerze oraz emaraldowa zieleń. Wszystko z błyskiem i elegancją, by dorównać energetycznie wszystkim niesamowitym kobietom, które pojawiły się na spotkaniu : )

Cudowne jest to , że kobiety mają w sobie tak dużą moc, tak wielki potencjał do rozwoju, samorealizacji ale również wzajemnego wsparcia. Mieliśmy okazję obserwować to podczas samego wydarzenia i podziwiać, zaczerpnąć inspiracji. Samo spotkanie dla kobiet – Brunch w spódnicy było wspierane przez wiele marek i firm, za którymi stoją właśnie kobiety! To dzięki temu wsparciu dzień kobiet spędziliśmy w niezwykłej atmosferze : )

Na wydarzeniu pojawił się słodki kącik przygotowany przez Jagodę i jej firmę Blueberry Cakery. Na początku wydarzenia nikt nie chciał dotykać słodkości ze względu na to jak pięknie prezentował się cały candy bar : ) Jak tylko dziewczyny spróbowały tych pyszności, wszytko zniknęło w mgnieniu oka!

Atrakcje na evencie!

Tak jak wspomnieliśmy wyżej całe wydarzenie było wspierane przez sztab kobiecych firm – zobaczcie kilka zdjęć, które pięknie to prezentują!

Dekoracje użyte podczas Brunch w spódnicy IV!