Nowy styl dekoratorski – Forever Flower Glam!

Wesele inne niż wszystkie!

Piękne, klasyczne, nowoczesne. Jak zaplanować swoje przyjęcie, by wyróżniało się spośród innych, na których bawili się Wasi goście? Świetna muzyka i zabawa do białego rana to z pewnością jeden z czynników udanego wesela, ale my jesteśmy zdania, że równie ważna jest pomysłowa oprawa dekoratorska! Na wstępie można gości zaskoczyć niebanalnymi dekoracjami stołów, atrakcjami scenograficznymi, które zostaną obfotografowane z każdej strony : )

Kochamy klasykę, biel i róż w dekoracjach ślubnych, nie przepadamy jednak za powielaniem tego co już było widziane wielokrotnie. Klasyka również może mieć modowy sznyt, dzięki czemu sala weselna będzie wyglądać nieziemsko!

Przedstawiamy Wam naszą nowiutką koncepcję stylizacyjną, a tym samym sesję zdjęciową – Forever Flower Glam <3

Czym jest Forever Flower Glam?

Styl dekoratorski, który charakteryzuje się wykorzystaniem naturalnych, suszonych roślin, ekologicznych kwiatów papierowych i materiałowych – wielokrotnego użytku. Najlepiej gdy wykorzystane materiały będą o różnorodnych deseniach, wzorach i fakturach, a łącznikiem będzie paleta kolorystyczna zamknięta w trzech odcieniach jednej barwy. Ideą Forever Flower Glam jest wielokrotność użytku jednej kompozycji, co z jednej strony jest odpowiedzią na nieszablonowy styl dekoratorski, a z drugiej strony ekologicznym podejściem do bogatych rozwiązań florystycznych.

Wszyscy kochamy bezgraniczne naturalne kwiaty cięte, jednak ich delikatność i krótkotrwałość jest nieubłagalna, a dostępność niektórych gatunków w czasie epidemii mocno ograniczona. Dlatego wychodzimy naprzeciw tym trudnościom, a zarazem podchodzimy do dekoracji w kreatywny sposób.

Dzięki Forever Flover Glam możesz udekorować swoje przyjęcie tak jak o tym marzysz, ograniczając koszta związane z florystyką w całości naturalną. Forever Flower Glam nie zabrania użycia naturalnych kwiatów ciętych, jedynie ogranicza ich ilość do minimum, dalej zachowując kompozycję w rozmiarze XL, dzięki użyciu pozostałych materiałów, np. Traw Pampasowych lub suszonych krzewów.

Na przykładzie naszej sesji zdjęciowej pokażemy Wam jak możemy wkomponować nurt Forever Flower Glam przepięknej sali balowej w stylu klasycznym glamour.

Zapraszamy do obejrzenia galerii!

Dziękujemy naszym partnerom za wspólne zorganizowanie i wykonanie sesji zdjęciowej!

Scenografia: Bride Vibes – Pracownia Dekoratorska, wypożyczalnia dekoracji
Fotografia: Katarzyna Adamczyk fotografia
Fryzura: Cyrulik Śląski
Wizaż: MD Studio Fryzjersko – Kosmetyczne
Suknia: CLOO Salon Sukien Ślubnych
Modelka: Mirella Kulba-Cierpiol https://www.facebook.com/mirella.kulba
Miejsce: Rezydencja Luxury Hotel