Nowy styl dekoratorski – Forever Flower Glam!

Wesele inne niż wszystkie!

Piękne, klasyczne, nowoczesne. Jak zaplanować swoje przyjęcie, by wyróżniało się spośród innych, na których bawili się Wasi goście? Świetna muzyka i zabawa do białego rana to z pewnością jeden z czynników udanego wesela, ale my jesteśmy zdania, że równie ważna jest pomysłowa oprawa dekoratorska! Na wstępie można gości zaskoczyć niebanalnymi dekoracjami stołów, atrakcjami scenograficznymi, które zostaną obfotografowane z każdej strony : )

Kochamy klasykę, biel i róż w dekoracjach ślubnych, nie przepadamy jednak za powielaniem tego co już było widziane wielokrotnie. Klasyka również może mieć modowy sznyt , dzięki czemu sala weselna będzie wyglądać nieziemsko!

Przedstawiamy Wam naszą nowiutką koncepcję stylizacyjną, a tym samym sesję zdjęciową – Forever Flower Glam <3

Czym jest Forever Flower Glam?

Styl dekoratorski, który charakteryzuje się wykorzystaniem naturalnych, suszonych roślin, ekologicznych kwiatów papierowych i materiałowych – wielokrotnego użytku. Najlepiej gdy wykorzystane materiały będą o różnorodnych deseniach, wzorach i fakturach, a łącznikiem będzie paleta kolorystyczna zamknięta w trzech odcieniach jednej barwy. Ideą Forever Flower Glam jest wielokrotność użytku jednej kompozycji, co z jednej strony jest odpowiedzią na nieszablonowy styl dekoratorski, a z drugiej strony ekologicznym podejściem do bogatych rozwiązań florystycznych.

Wszyscy kochamy bezgraniczne naturalne kwiaty cięte, jednak ich delikatność i krótkotrwałość jest nieubłagalna, a dostępność niektórych gatunków w czasie epidemii mocno ograniczona. Dlatego wychodzimy naprzeciw tym trudnościom, a zarazem podchodzimy do dekoracji w kreatywny sposób.

Dzięki Forever Flover Glam możesz udekorować swoje przyjęcie tak jak o tym marzysz, ograniczając koszta związane z florystyką w całości naturalną. Forever Flower Glam nie zabrania użycia naturalnych kwiatów ciętych, jedynie ogranicza ich ilość do minimum, dalej zachowując kompozycję w rozmiarze XL, dzięki użyciu pozostałych materiałów, np. Traw Pampasowych lub suszonych krzewów.

Na przykładzie naszej sesji zdjęciowej pokażemy Wam jak możemy wkomponować nurt Forever Flower Glam przepięknej sali balowej w stylu klasycznym glamour.

Zapraszamy do obejrzenia galerii!

Dziękujemy naszym partnerom za wspólne zorganizowanie i wykonanie sesji zdjęciowej!

Scenografia: Bride Vibes – Pracownia Dekoratorska, wypożyczalnia dekoracji
Fotografia: Katarzyna Adamczyk fotografia
Fryzura: Cyrulik Śląski
Wizaż: MD Studio Fryzjersko – Kosmetyczne
Suknia: CLOO Salon Sukien Ślubnych
Modelka: Mirella Kulba-Cierpiol https://www.facebook.com/mirella.kulba
Miejsce: Rezydencja Luxury Hotel